Važiuojate ?

Skambinkite:

+370 655 13332
+44 7564 378096
My status

Arba rašykite:

į visus Jūsų klausimus atsakysime per 1 darbo dieną

Keleivių pervežimas

Pastaruoju metu labai daug žmonių dėl tam tikrų asmeninių reikalų važiuoja į Angliją ir atgal iš jos į Lietuvą, taip pat siunčia siuntinius, gabena krovinius. Tokių kelionių poreikis smarkiai išaugo, todėl atsiranda ir vis daugiau vežėjų skelbimų. Tačiau nereikėtų pasikliauti pačiu pirmu rastu variantu, verta daugiau pasidomėti apie tą įmonę, kurios vežimo paslaugomis planuojate pasinaudoti. Mes teikiame tik legalias paslaugas, esame lankstūs, todėl klientams galime pasiūlyti įvairių variantų už patrauklią kainą.

Kaip vykdomas keleivių pervežimas?

Jau daug metų dirbame kryptingai ir keleivius vežame suplanuotais maršrutais Lietuva–Anglija bei Anglija–Lietuva. Todėl puikiai išmanome teisinius įstatymus, turime visus reikalingus dokumentus. Keleivių pervežimas vyksta reguliariai, kiekvieną savaitę po keletą kartų. Jei žinote, kada tiksliai Jums reikia važiuoti, galite iš anksto susiplanuoti savo kelionę, kadangi mes visada pateikiame kelionių datas kelioms savaitėms į priekį. Jūsų patogumui – prie kiekvienos kelionės datos yra pateiktas laisvų vietų skaičius. Kelionės kainą galite sužinoti paspaudus ant reikiamos vietos žemėlapyje, kuris yra pateiktas mūsų pagrindiniame interneto svetainės puslapyje. Savo klientams galime pasiūlyti specialių pasiūlymų, pavyzdžiui, trijų žmonių ar didesnei grupei, kurios važiuoja tuo pačiu adresu, visada suteikiame 20 proc. nuolaidą. Dėl keleivių vežimo galite pasiteirauti paskambinę nurodytais telefonais arba pateikę užklausą internetu.

keleivių pervežimas

Keleivius vežame iš visų Lietuvos miestų: Panevėžio, Kauno, Šiaulių, Alytaus ir t.t. Su kiekvienu savo klientu paėmimo vietą deriname atskirai: galime atvažiuoti paimti iš namų arba kitos Jums patogios vietos. Mūsų paslaugas pasirinkusius klientus iš Lietuvos pervežame į sutartus Anglijos miestus. Esame patikima įmonė, todėl visada klientus nuvežame laiku į reikiamą vietą, kad netektų papildomai rūpintis, kaip surasti ir nuvykti tam tikru adresu. Todėl į Angliją vykstantys net ir pirmą kartą, gali būti garantuoti ir nesijaudinti dėl nuvykimo. Mes savo klientus paimame ir visada nuvežame į iš anksto sutartą vietą.

Jūsų saugumui kiekvienos kelionės metu pasikeisdami vairuoja du patyrę vairuotojai, todėl savo tikslą pasieksite greičiau. Jums neteks baimintis, kad vairuoja tik vienas vairuotojas, kuris gali labai pavargti ir tapti nebe toks atidus, o budrumas turi daug įtakos kelionės kokybei. Kelionėje keleiviai yra apdrausti civiliniu gyvybės draudimu nuo nelaimingų atsitikimų, todėl Jums patiems nereikės rūpintis ir savarankiškai apsidrausti. Visi eksploatuojami mikroautobusai yra techniškai tvarkingi, reguliariai tikrinami. Mes taip pat manome, jog labai svarbu, kad keleivių pervežimas būtų patogus ir kelionė neprailgtų. Mikroautobusuose yra įrengtos šešios sėdimos vietos, todėl kiekvienos kelionės metu važiuoja tik iki šešių keleivių, dėl ko Jums neteks grūstis su kitais keleiviais. Visas sėdynes galima atlenkti ir pavargus komfortiškai įsitaisyti. Pagal keleivių pageidavimus dažnai sustojama poilsio stotelėse, kuriose galima trumpai pasivaikščioti, nueiti į parduotuvę ar tualetą. Kelionių metu su savimi galima pasiimti tiek daiktų, kiek Jums reikia. Daugelis kitų vežėjų riboja lagaminų ar kilogramų skaičių, o mūsų įmonė sudaro galimybę pasiimti visus būtiniausius daiktus. Taip pat vežame įvairius siuntinius ir pristatome juos nurodytu adresu: tiek mažus, sveriančius vos kelis kilogramus, tiek labai didelius. Kaina priklauso nuo siuntinio svorio, kurį norėsite siųsti. Visas siuntinių gabenimo kainas galite rasti mūsų interneto svetainėje paspaudus nuorodą su užrašu – siuntinių gabenimas. Kelionių metu keleivių prašome laikytis bendrų taisyklių: nevartoti alkoholinių gėrimų, narkotinių ar kitų psichoaktyvių medžiagų, nerūkyti mikroautobusuose, netrukdyti vairuotojams bei kitiems keleiviams. Tikimės malonaus bendradarbiavimo ir linkime malonių kelionės įspūdžių su mūsų komanda.
Kiek kainuoja ?
Užveskite su pelyte ant žemėlapio
Pirma zona - tai Geltonoji zona, kurios kaina yra 80 Eur (£70)

Didžiausi miestai šioje zonoje: Stratford (rytinis Londono priemiestis)
Oranžinė zona - 95 Eur (£80)
Raudonoji zona - 105 Eur (£90)
Žalioji zona - 115 Eur (£100)
Mėlynoji zona - 130 Eur (£110)
Violetinė zona - 140 Eur (£120)
Juodoji zona - 150 Eur (£130)
Padidinti žemėlapį
Kada važiuojame ?

Artimiausi reisai į Angliją:

Artimiausi reisai į Lietuvą:

Kodėl pigu ?

Telpa daugiau bagažo nei lėktuve Geri paskutinės minutės pasiūlymai

Kodėl saugu ?

Jus veža 2 vairuotojai pasikeisdami Keleiviai ir bagažas apdrausti draudimu

Kodėl patogu ?

Vežame nuo durų iki durų Vežame tik 6 keleivius
Ieškomiausios frazės: Veža į Angliją Lietuva Anglija Vežu į Olandiją Vežu į Belgiją Anglija Lietuva Iš Anglijos į Lietuva Iš Lietuvos į Anglija Keleiviu vezimas Kelione i Anglija Kelione is Anglijos