Važiuojate ?

Skambinkite:

+370 655 13332
+44 7564 378096
My status

Arba rašykite:

į visus Jūsų klausimus atsakysime per 1 darbo dieną

Keleivių, siuntinių pervežimas Lietuva-Anglija

Niekam ne paslaptis, jog labai daug lietuvių dabar gyvena, dirba ar studijuoja Anglijoje, todėl jiems tenka dažnai keliauti iš vienos šalies į kitą. Jų artimieji taip pat važiuoja jų aplankyti, pailsėti, siunčia tam tikrus siuntinius, krovinius, todėl pervežimų paslaugos vis dar išlieka labai aktualios ir populiarios. Mūsų įmonė teikia kokybiškas keleivių pervežimo bei siuntų gabenimo paslaugas maršrutu Lietuva-Anglija bei Anglija-Lietuva. Savo klientus visada paimame iš sutartos vietos, kad užsakovui nereikėtų jaudintis ir specialiai kažkur vykti, ir nuvežame reikiamu adresu. Keleivių bei krovinių pervežimo srityje turime sukaupę daug patirties, esame stabili, patikima įmonė, kuri visada savo darbą atlieka kaip tik gali geriau: nuolat patogiais mikroautobusais vežame keleivius, specialiu transportu gabename siuntinius, smulkius krovinius, automobilius.

Keleivių, siuntinių pervežimas Lietuva-Anglija

Reguliariai vykdome keleivių pervežimus Lietuva-Anglija bei Anglija-Lietuva. Labiausiai rūpinamės savo keleivių saugumu, todėl visų kelionių metu jie būna apdrausti civiliniu gyvybės draudimu. Kelionėje vairuoja ne vienas vairuotojas, o du, nuolat pasikeisdami. Taip sutaupome Jūsų laiko, nerizikuodami dėl nelaimingų atsitikimų, kuriuos kartais sukelia pavargę, tinkamai nepailsėję vairuotojai. Rūpinamės keleivių komfortu, dažnai atnaujiname autobusų parką, kad kelionės taptų dar patogesnės. Kiekvienos kelionės metu vežame iki šešių keleivių, todėl tikrai nereikia jaudintis dėl nepatogaus keliavimo, trinties ar vietos Jūsų turimiems daiktams – galite pasiimti visus reikalingiausius daiktus. Pervežimai planuojami iš anksto, juos vykdome kas keletą dienų, todėl, žinant tikslią kelionės datą, galite pasirinkti Jums tinkamiausią kelionės laiką. Jeigu netikėtai sužinote, jog už kelių dienų turite būti Anglijoje ar Lietuvoje, visada susisiekite su mumis ir pasiteiraukite, ar neturime laisvų vietų. Savo klientams visada stengiamės padėti rastį išeitį iš susidariusios situacijos.

Kaip vykdomas siuntinių pervežimas maršrutu Lietuva-Anglija

Taip pat reguliariai vykdome siuntinių pervežimus į Angliją ir iš jos atgal į Lietuvą bei atvirkščiai. Manome, jog siuntinių pervežimas yra atsakinga veikla, todėl nuolat tobuliname savo paslaugų kokybę, kad klientams galėtume pasiūlyti puikų aptarnavimą. Specialiu transportu galime gabenti tiek smulkius siuntinius, tiek stambius krovinius bei automobilius. Pervežimus vykdome reguliariais maršrutais, visada su klientu suderiname tikslias detales, gabenimo laiką. Siuntiniai gali būti greitai pervežami „nuo durų iki durų“, už patrauklią kainą. Esame suinteresuoti, jog klientai liktų patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis ir jomis naudotųsi dar ir dar kartą, todėl galite nesijaudinti dėl sugadintų ar nepristatytų siuntinių, kaip dažnai būna pasikliaujant nežinomomis įmonėmis. Siuntinio, krovinio pervežimo kaina priklauso nuo jo dydžio ir transportavimo sudėtingumo. Esame lankstūs, visada maloniai bendradarbiaujame su klientais, ieškome geriausių kainos ir kokybės sprendimų. Patikėkite krovinių gabenimą mums ir mes užtikrinsime, kad siuntinių pervežimas nesukeltų jokių problemų.

Kelionės kaina priklauso nuo to, į kurį Anglijos miestą norite važiuoti ar siųsti siuntinį. Tituliniame mūsų svetainės puslapyje galite rasti žemėlapį, kurį padidinę, sužinosite, kiek kainuoja nuvykti ar gabenti krovinį į Jūsų norimą vietą. Jei keliaujate su bagažu, galite dėl jo nesijaudinti – pasirinkę mūsų paslaugas, jo galėsite pasiimti tiek, kiek reikia. Dažnai žmonės skrendantys lėktuvu turi save riboti, o mes suteikiame galimybę nevaržyti savęs. Esame atsakinga, stabili įmonė, kuriai rūpi jos teikiamų paslaugų kokybė. Nuolat atnaujiname savo autobusų parką, skatiname vairuotojus dalyvauti profesiniuose seminaruose, mokymuose. Visada rūpinamės savo keleivių saugumu, todėl kelionės metu būsite apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų civiliniu gyvybės draudimu. Taip pat Jus aptarnaus du patyrę vairuotojai, todėl tikslą pasieksite žymiai greičiau be ilgesnių pertraukų.

Linkime geros ir patogios kelionės su GoBus!

Kiek kainuoja ?
Užveskite su pelyte ant žemėlapio
Pirma zona - tai Geltonoji zona, kurios kaina yra 80 Eur (£70)

Didžiausi miestai šioje zonoje: Stratford (rytinis Londono priemiestis)
Oranžinė zona - 95 Eur (£80)
Raudonoji zona - 105 Eur (£90)
Žalioji zona - 115 Eur (£100)
Mėlynoji zona - 130 Eur (£110)
Violetinė zona - 140 Eur (£120)
Juodoji zona - 150 Eur (£130)
Padidinti žemėlapį
Kada važiuojame ?

Artimiausi reisai į Angliją:

Artimiausi reisai į Lietuvą:

Kodėl pigu ?

Telpa daugiau bagažo nei lėktuve Geri paskutinės minutės pasiūlymai

Kodėl saugu ?

Jus veža 2 vairuotojai pasikeisdami Keleiviai ir bagažas apdrausti draudimu

Kodėl patogu ?

Vežame nuo durų iki durų Vežame tik 6 keleivius
Ieškomiausios frazės: Veža į Angliją Lietuva Anglija Vežu į Olandiją Vežu į Belgiją Anglija Lietuva Iš Anglijos į Lietuva Iš Lietuvos į Anglija Keleiviu vezimas Kelione i Anglija Kelione is Anglijos